• 05 دی 1395 ساعت : 21:57
  • دسته‌بندی: ورزش
  • کد خبر: 4685
  • تعداد بازدید: 1468

ویسی : درفوتبال قانون جنگل حکمفرماست


ویسی: در فوتبال قانون جنگل حکمفرماست سرمربی سپاهان تساوی تیمش برابر استقلال را عادلانه دانست.
ویسی : درفوتبال قانون جنگل حکمفرماست

ویسی: در فوتبال قانون جنگل حکمفرماست

سرمربی سپاهان تساوی تیمش برابر استقلال را عادلانه دانست.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر استقلال، گفت: یک بازی خوب را از سوی دو تیم دیدیم. بازی این دو تیم همیشه جذاب بوده است. امروز هم خوش شانس بودیم که نباختیم و هم بدشانس بودیم که نبردیم. می‌شد حرفه‌ای‌تر باشیم تا ببریم هرچند که دو، سه توپ استقلال به تیرک دروازه ما خورد.

وی افزود: نیم فصل دوم، نیم فصل سپاهان خواهد بود. ما با جوان‌هایمان روی نیم فصل دوم حساب کرده‌ایم. ما باید تمرین کنیم و آماده بازی حذفی باشیم تا به فینال راه پیدا کنیم.

سرمربی سپاهان در پایان درباره عملکرد تیمش در دو نیمه، عنوان کرد: نیمه اول از عملکردمان راضی نبودم ولی نیمه دوم بهتر بودیم.

 همچنین عبدالله ویسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر استقلال گفت: امروز هم خیلی بد شانس بودیم که بازی را نبردیم و هم خوش شانس بودیم که نباختیم. نتیجه مساوی عادلانه بود. اگر دقیقه 94 گل مساوی را می زدیم، ما تیم خوشحال بودیم. زیبایی فوتبال همین است و آنها با فشاری که آوردند از غفلت ما استفاده کردند تا ما گل دریافت کنیم. به بازیکنانم گفتم که باید قدر صدم ثانیه ها را بدانیم. اگر یک راننده یک لحظه پلک بزند، خانواده های زیادی مشکل دار می شوند. استقلال در دقایق آخر فشار آورد و بعد از آن بود که دروازه ما باز شد. خیلی از بازیکنان ما این تعداد هوادار خودی را ندیده بودند. زمان زیادی طول کشید تا بازیکنان ما استرس را فراموش کنند و بعد از آن فوق العاده بودیم. امیدوارم هواداران روز جمعه نیز در ورزشگاه حاضر شوند تا به فینال جام حذفی صعود کنیم. بازیکنان با تجربه ما روی نیمکت نبودند که از آنها استفاده کنیم. پاپی و نویدکیا دو بازیکن با تجربه بودند که به زمین فرستادیم. اگر موقعیت 4 به 3 را گل کرده بودیم، بهترین تعویض ها انجام شده بود. فغانی داور بسیار خوبی است و نباید درباره او صحبت کرد. فغانی حتی اگر اشتباه کند، نباید درباره او حرف زد.

او افزود: یکی از دلایلی که هواداران امروز آمدند، حساسیت بازی بود. همچنین حضور تیم ما در 4 تیم پایانی جام حذفی نیز یکی دیگر از دلایلی بود که هواداران آمدند. اینکه هواداران در این ساعت از روز وسط هفته آمدند، باید مورد تقدیر قرار گیرد و ناراحت بودم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا از اینکه تیمش استقلال را نبرد خوشحال است، چون اگر استقلال در این بازی شکست می خورد منصوریان برکنار می‌شد، گفت: من برای سپاهان تلاش می کنم. سپاهانی هستم و حتی اگر تیم دیگری بودم،  نیز تلاش می کردم تا منصوریان را ببرم. در فوتبال قانون جنگل وجود دارد  باید بکشیم تا کشته نشویم. برای منصوریان و استقلال و پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم. بازی با نفت حساس ترین روز زندگی سپاهان است. سپاهان سال گذشته وضعیت خوبی نداشت و امسال باید راهی فینال جام حذفی شود. تمام وجودمان را می گذاریم تا روز جمعه به فینال صعود کنیم.
درباره نویسنده

نظرات

  • منتشر شده ‌: 0
  • در انتظار تایید: 0

نظر خود را اینجا وارد نمایید

آدرس رایانامه شما منتشر نمی شود