• 09 دی 1395 ساعت : 10:01
  • دسته‌بندی: ورزش
  • کد خبر: 4827
  • تعداد بازدید: 1427

جدایی از پرسپولیس برایم اتفاقات مثبتی به همراه داشت


رضا خالقی فر درباره فراز و نشیب هایی که گسترش فولاد تبریز در نیم فصل ابتدایی لیگ برتر داشت
جدایی از پرسپولیس برایم اتفاقات مثبتی به همراه داشت
 
 
جام نیوز:رضا خالقی فر درباره فراز و نشیب هایی که گسترش فولاد تبریز در نیم فصل ابتدایی لیگ برتر داشت اظهار داشت: «گسترش فولاد در ابتدای فصل بازیکنان خوبی جذب کرد و از حضور کادر فنی خوبی نیز بهره می برد. اتفاقی که در چند بازی ابتدایی برای ما رخ داد به نظر من بسیار طبیعی بود چرا که تغییرات زیاد بود و احتیاج به هماهنگی بیش تر داشتیم. حالا هم که می بینید هماهنگی تیم بیش تر شده و توانستیم نتایج را بهبود بخشیم.»
وی درباره رکوردی که تا به امروز در تساوی ها گسترش فولاد تبریز دارد گفت: «درست است که تساوی های زیادی داریم و از این حیث رکورد داریم اما واقعیت این است که در تمامی بازی هایی که به تساوی دست پیدا کردیم می توانستیم برنده باشیم. موقعیت های زیادی را در بازی های نیم فصل اول از دست دادیم اما در عین حمله های متعددی که داشتیم، دفاع تیمی خوبی نیز داشته ایم. به هر حال تیم هایی در انتهای فصل موفق خواهند بود و جایگاه خوبی خواهند داشت که گل های خورده کم تری داشته باشند.»
هافبک تیم گسترش فولاد تبریز در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد با جدایی از پرسپولیس توانسته ای خودت را پیدا کنی؟ تاکید کرد: «من باید از پرسپولیس جدا می شدم و تغییرات برایم لازم بود و همین امر اتفاقات مثبتی به همراه داشت. یک سال پر فراز و نشیب را در پرسپولیس پشت سر گذاشته بودم که بیش تر اوقات همراه با مصدومیت بود. گلزنی واقعا برای من اهمیتی ندارد و فقط به فکر کمک به تیم هستم.»
خالقی فر درباره احتمال جدایی خود از گسترش فولاد تبریز گفت: «زمانی که گسترش فولاد را انتخاب کردم همه جوانب این انتخاب را سنجیدم و سپس به گسترش آمدم. گسترش باشگاه بسیار منظمی است و مدیریت بسیار خوبی دارد ضمن اینکه در راه پیشرفتم فراز کمالوند کمکم کرد و توانستم از شرایطی که سال گذشته داشتم فاصله بگیرم. بنابراین باید بگویم به این تیم نیامده ام که به این زودی ها جدا شوم.درباره نویسنده

نظرات

  • منتشر شده ‌: 0
  • در انتظار تایید: 0

نظر خود را اینجا وارد نمایید

آدرس رایانامه شما منتشر نمی شود