• 10 دی 1395 ساعت : 14:08
  • دسته‌بندی: فرهنگ وهنر
  • کد خبر: 4883
  • تعداد بازدید: 1427

ابوالحسن داوودی:مردم با آثارطنز ارتباط خوبی برقرارمیكنند


کارگردان فيلم سينمايي «رخ ديوانه» از ساخت اثري در ژانر طنز خبر داد و گفت: حال امروز مردم با اين ژانر ارتباط خوبي برقرار مي کند.
ابوالحسن داوودی:مردم با آثارطنز ارتباط خوبی برقرارمیكنند

کارگردان فيلم سينمايي «رخ ديوانه» از ساخت اثري در ژانر طنز خبر داد و گفت: حال امروز مردم با اين ژانر ارتباط خوبي برقرار مي کند.
ابوالحسن داوودي روز چهارشنبه، درباره تازه ترين فعاليت سينمايي خود، اظهار داشت: در تدارک يک کار جديد هستم که مضموني طنز گونه دارد و با کار قبلي ام يعني رخ ديوانه خيلي متفاوت است.
وي درباره علت انتخاب ژانر طنز براي فعاليت جديد خود، اظهار داشت: چون احساس مي کنم طنز با حال و هواي امروز جامعه ما مي تواند ارتباط بيشتري برقرار کند براي همين دوست دارم به اين سمت بروم.
کارگردان فيلم سينمايي «زادبوم» درباره ميزان پرداختن به دغدغه هايش در آثاري که تا به حال توليد کرده، گفت: نمي توانم به اين شکل تحليل کنم اما قطعا بررسي کردن مشکلات روز جامعه و به تصوير کشيدن آن دغدغه بيشتر هنرمندان است.
داودي درباره اهميت برگزاري جشنواره هاي مختلف نيز گفت: مشکلي که با جشنواره ها دارم در تعريف آنهاست چون خيلي از جشنواره ها نمي توانند چرايي وجوديشان را تعريف کنند و نمي دانند براي چه جشن گرفته‌اند.
وي با تاکيد بر اينکه رونق در هر رسانه هنري به برگزاري جشنواره نيست و افزود: شبکه نمايش خانگي اين روزها رونق خوبي داشته که قطعا توليدات آن باعث اين رونق شده است.
اين کارگردان سينما ادامه داد: دو گروه فيلمسازي در شبکه نمايش خانگي ديده مي‌شود؛ گروهي که فيلم‌هاي با کيفيت و مورد پسند تماشاچي توليد مي‌کنند و باعث رونق اقتصادي آن مي‌شوند وگروهي که با ساخت فيلم‌هاي بي کيفيت و ناموفق، اعتماد تماشاگران را از شبکه نماش خانگي صلب مي‌کنند.
داودي با اشاره به اينکه براي موفقيت شبکه نمايش خانگي و جذب مخاطب بايد مانع توليد فيلم‌هاي ناموفق شد و اين فرصت را در اختيار فيلم‌هاي موفق قرار داد، ادامه داد: نمايش خانگي فرصتي براي قابل دسترس شدن‌ نسخه فيلم‌ها در جامعه است و نسبت به گذشته فيلم‌ها سريع‌تر و در دسترس‌تر براي مردم توزيع مي‌شود.

منبع:بانی فیلم
درباره نویسنده

نظرات

  • منتشر شده ‌: 0
  • در انتظار تایید: 0

نظر خود را اینجا وارد نمایید

آدرس رایانامه شما منتشر نمی شود