• 11 دی 1395 ساعت : 12:42
  • دسته‌بندی: دزفول
  • کد خبر: 4906
  • تعداد بازدید: 1399

13 هکتار زمین به ساخت مجتمع دامپروری در دزفول اختصاص یافت


:با احداث این مجتمع دامپروری مشکلات بهداشتی منطقه که همواره مورد اعتراض اهالی شهرهای اقماری به ویژه شهر امام و مسئولان بهداشتی دزفول بوده مرتفع می شود.
13 هکتار زمین به ساخت مجتمع دامپروری در دزفول اختصاص یافت

حبیب اله آصفی افزود: با پیگیری انجام شده از سوی مسئولان دزفول ،شورای شهر امام و شهرستان و با همکاری شرکت کشت و صنعت شهید رجایی زمینی از سوی این شرکت به ساخت مجتمع دامپروری در شهر امام اختصاص یافت.

وی گفت:با احداث این مجتمع دامپروری مشکلات بهداشتی منطقه که همواره مورد اعتراض اهالی شهرهای اقماری به ویژه شهر امام و مسئولان بهداشتی دزفول بوده مرتفع می شود.

 

**اختصاص هزار و 777 متر مربع زمین به خانه کشتی دزفول 

آصفی همچنین از اختصاص هزار و 777 متر مربع زمین برای ساخت خانه کشتی شهدای دزفول خبر داد و افزود:ساخت خانه کشتی شهرستان دزفول در کوی آزادگان توسط خیرین آغاز شده که با پیگیری انجام شده قطعه زمین مذکور برای توسعه خانه کشتی شهدا اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه برای توسعه خانه کشتی دزفول با نبود زمین مواجه بودیم گفت: خوشبختانه مشکل زمین حل شده و با اختصاص این زمین و اخذ مجوز می توان طرح توسعه خانه کشتی را عملیاتی کرد.

گام نخست خانه کشتی دزفول شامل سالن، خانه تمرین و خانه سرایداری می باشد که برای ساخت آن 15 میلیارد ریال هزینه خواهد شد،در گام دوم خانه کشتی دزفول نیز نمازخانه،خوابگاه اتاق وزن کشی و دیگر نیازمندی های خانه کشتی احداث خواهد شد.

منبع : ایرنا 
درباره نویسنده

نظرات

  • منتشر شده ‌: 0
  • در انتظار تایید: 0

نظر خود را اینجا وارد نمایید

آدرس رایانامه شما منتشر نمی شود