• 18 دی 1395 ساعت : 11:22
  • دسته‌بندی: فناوری اطلاعات
  • کد خبر: 5025
  • تعداد بازدید: 117

یخچالی كه خرید میكند


شرکت ال جي با افزودن قابليت هاي بلندگوي هوشمند الکسا به يخچال جديد خود محصولي عرضه کرده که فرامين صوتي را درک مي کند و مي تواند خودش سفارش خريد بدهد.
یخچالی  كه  خرید میكند

شرکت ال جي با افزودن قابليت هاي بلندگوي هوشمند الکسا به يخچال جديد خود محصولي عرضه کرده که فرامين صوتي را درک مي کند و مي تواند خودش سفارش خريد بدهد.

به گزارش انگجت، بلندگوي هوشمند الکسا که توسط آمازون عرضه شده در يک سال اخير براي اجراي انواع فرامين به کار گرفته شده است، اما يخچال Smart InstaView ال جي از اين توانمندي به شيوه اي منحصر به فرد استفاده کرده است.

يخچال مذکور با دستيار صوتي ياد شده و تجهيز به سيستم عامل webOS به زودي روانه بازارهاي آمريکا خواهد شد و گفته مي شود مدل جهاني آن مجهز به ويندوز 10 خواهد بود و قرار است دستيار صوتي کورتاناي مايکروسافت براي دريافت فرامين صوتي بر روي آن نصب گردد.

بنابراين اين يخچال علاوه بر نگهداري مواد غذايي قادر به پخش اخبار و اطلاع رساني در مورد وضعيت آب و هواست و همچنين مي تواند خودش با بررسي محتويات داخل يخچال از کمبود مواد اوليه يا ميوه اي خاص مطلع شود و سفارش خريد آن را براي فروشگاه مربوطه ارسال کند.

دريافت رسيد خريد هم از اين طريق ممکن است. اين يخچال ها داراي دوربين هايي هستند که مشاهده وضعيت مواد غذايي مختلف را در درون خود ممکن مي کنند و لذا براي بررسي اين موضوع نيازي به باز و بسته کردن مکرر درب يخچال نيست.

تمامي اطلاعات مذکور از طريق برنامه موبايلي اين يخچال هم قابل دسترس است. قيمت اين يخچال ها 4600 دلار اعلام شده است.

منبع:فارس
درباره نویسنده

نظرات

  • منتشر شده ‌: 0
  • در انتظار تایید: 0

نظر خود را اینجا وارد نمایید

آدرس رایانامه شما منتشر نمی شود