• 19 دی 1395 ساعت : 19:23
  • دسته‌بندی: ورزش
  • کد خبر: 5055
  • تعداد بازدید: 72

عابدینی :اراده فدارسیون فوتبال مخالفت با استعفای کی روش است


سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت که اراده این فدراسیون مخالفت با استعفای کتبی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال است.
عابدینی :اراده فدارسیون فوتبال مخالفت با استعفای کی روش است

عابدینی: اراده فدراسیون فوتبال مخالفت با استعفای کی روش است

تهران - ایرنا - سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت که اراده این فدراسیون مخالفت با استعفای کتبی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال است.

 به گزارش ایرنا، امیر عابدینی در خصوص اتفاقات اخیر میان فدراسیون فوتبال و کی روش گفت: من دخالتی در حوزه تیم ملی نمی کنم به همین دلیل اظهار نظر رسمی در این خصوص انجام نخواهم داد، اما به عنوان کسی که به مسائل تیم ملی آگاهی دارم، می گویم که قطعا رئیس فدراسیون در جلسه هیات مدیره فدراسیون این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

وی افزود‌: نظر تاج و مسئولان فدراسیون در این نیست که کی روش از تیم ملی برود، ضمن اینکه باید تعاملی میان کی روش و باشگاه ها به وجود آید تا این مسائل فیصله یابد. باید با برانکو جلسه ای بگذاریم تا شکافی که میان سرمربی تیم ملی و برانکو به وجود آمده از بین برود.
سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه افشین پیروانی خواستار سکوت کسانی شد که مسئولیت ندارند و گفت:‌ تیم ملی ملک شخصی نیست و هر کسی که دلش برای فوتبال می سوزد، می تواند اظهار نظر کند. مردم و هواداران روزهایی که تیم ملی نتیجه می گرفت، خوشحالی خودشان را نشان دادند و الان هم می توانند در این خصوص انتقاد کنند. باز هم تاکید می کنم که در این مدت اکثر مربیان در این خصوص موضع گرفتند و مواضع موافق و مخالف خود را بیان کردند و حتی مردم هم به اختلاف میان کی روش و برانکو نظر دادند. بنابراین هر کسی که برای تیم ملی خوشحالی می کند، می تواند انتقاد هم بکند.
عابدینی ادامه داد: آقایان متوجه موقعیت و جایگاه خود باشند و حرفهایی که می زنند بر اساس چارچوب باشد. با این وجود پیشنهاد می کنم که باید تعامل بین همه به وجود بیاید و به اختلافات پایان دهند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا استعفای کی روش به صورت مکتوب بوده یا خیر؟ و به نظر شما باقی می ماند؟ گفت: دو اراده در این مورد وجود دارد، یکی اراده کی روش و دیگری اراده فدراسیون. اراده کی روش را نمی دانم، ولی اراده فدراسیون مخالفت با استعفای کی روش است.
سرپرست اقتصادی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: بهتر است آقایانی که پیشنهاد می کنند، همگی سکوت کنند، ابتدا جایگاه خود را تعریف کنند و بگویند تا حالا چه کارهایی انجام دادند. همه در این خصوص مسئول نیستند ولی کسانیکه مسئولیت دارند آیا این مسئولیت را به خوبی انجام دادند؟ به هر حال من نمی خواهم در این دعوا نرخ تعیین کنم. باید در این شرایط رفاه و همدلی حاکم شود، در غیر اینصورت تصمیم نهایی بر عهده رئیس فدراسیون است.
درباره نویسنده

نظرات

  • منتشر شده ‌: 0
  • در انتظار تایید: 0

نظر خود را اینجا وارد نمایید

آدرس رایانامه شما منتشر نمی شود