آخرین مطالب

دکتر روحانی انتخاب مجدد رئیس جمهور اندونزی را تبریک گفت

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸:۵۸ - درج شده در بخش: بین الملل

رئیس جمهور با تبریک انتخاب مجدد "جوکو ویدودو" به عنوان رئیس جمهور اندونزی، ابراز امیدواری کرد، در دوره دوم ریاست جمهوری وی و در پرتو مساعی مشترک، مناسبات حسنه دو کشور در همه زمینه ها بیش از پیش توسعه و گسترش یابد.

صالحی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت: مجتمع حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه به زودی آغاز به کار می کند/ ارز حمایتی مورد نیاز برای واردات ۸۰هزارتن کاغذ نشر و مطبوعات تامین می شود

فلسفه قرق‌های اختصاصی فلسفه درستی است اما اگر محدود به شکار شود، ثروتمندان آنها را تبدیل به قرق سلطنتی کنند و رییس سازمان محیط زیست هم بگوید که قوچ‌های پیر به دلیل خوردن آب زیاد باید شکار شوند آن وقت است که از نظر اخلاقی مشکل‌ساز می‌شود.

توسعه شاخص های بهداشتی و درمانی در ایران

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰:۵۳ - درج شده در بخش: اجتماعی

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: روند مستمر و رو به رشد در کیفیت خدمات دهی به مردم، موجب توسعه شاخص های بهداشتی و درمانی ایران شده است.

دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور، برای بررسی آخرین وضعیت اقتصادی استان زنجان، عصر امروز سه شنبه وارد این استان شد.

وزیردفاع انگلیس:برای کاهش تنش در منطقه خلیج فارس تلاش می کنیم

سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹:۴۴ - درج شده در بخش: بین الملل

وزیر دفاع انگلیس طی اظهاراتی درمجلس عوام انگلیس درباره تنش ها در خلیج فارس و منطقه تصریح کرد که این کشور در گام نخست با کمک شرکا و متحدانش تلاش می کند تا تنش ها را کاهش دهد

مهندس جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی دولت (پاد) به تشریح مزایای تشکیل مجدد و احیای وزارت بازرگانی پرداخت و طرح مجلس در این خصوص را هم‍‌سو با نظر دولت خواند.

رحمانی فضلی در صحن علنی: 30 هزار نفر مشکوک التابعیت در کشور وجود دارد

سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲:۳۹ - درج شده در بخش: اجتماعی

رحمانی فضلی در صحن علنی: ۳۰ هزار نفر مشکوک التابعیت در کشور وجود دارد وزیر کشور بااشاره به اینکه در حال حاضر ۳۰ هزار نفر مشکوک التابعیت در کشور وجود دارد، گفت: ضبط اوراق هویت و شناسنامه فقط با حکم قضایی میسر است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه ترامپ متاسفانه اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد، تصریح کرد: به گمانم کسی باید برود و به مقامات آمریکایی بگوید یک دوره تاریخ ایران را مرور کند.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه ترامپ متاسفانه اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد، تصریح کرد: به گمانم کسی باید برود و به مقامات آمریکایی بگوید یک دوره تاریخ ایران را مرور کند.

"وضعیت امنیتی بغداد آرام است"

دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱:۱۱ - درج شده در بخش: بین الملل

"وضعیت امنیتی بغداد آرام است" فرماندهی عملیات مشترک عراق امروز (دوشنبه) تاکید کرد، وضعیت امنیتی بغداد آرام است و جای نگرانی وجود ندارد.

به نقل از روزنامه رأی الیوم، عفو بین الملل در گزارشی اعلام کرد: اسرائیل در فروش سلاح و دستگاه‌های جاسوسی به نظام‌های مستبد در جهان دست دارد که این نظام‌ها از چنین سلاح‌هایی برای قتل و تحت پیگرد قرار دادن و ظلم استفاده می‌کنند.

آمریکا از عراق عذرخواهی کرد

يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹:۱۵ - درج شده در بخش: بین الملل

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، "جوی هود"، کاردار سفارت آمریکا در بغداد با بازدید از مقر پلیس فدرال عراق و در اقدامی بی‌سابقه از این نیروها بخاطر حادثه اخیر هدف قرار دادن نیروهای پلیس فدرال در یک بمباران هوایی عذرخواهی کرد.

وزیر جهاد کشاورزی بر همکاری و هماهنگی با مرکز ملی مدیریت منابع ژنتیکی کشاورزی و منابع طبیعی تاکید کرد.

مهدی هدایت گفت: سه درصد مسکن مهر کشور در شهر جدید پردیس بارگذاری شده و در این خصوص طبق آمار و بررسی‌های صورت گرفته ۹۰ درصد اخبار مسکن مهر مربوط به این شهرها در سطح کشور است.

همتی: 60 درصد ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد بازگشت

شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵:۱۴ - درج شده در بخش: اجتماعی

رئیس کل بانک مرکزی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت که با توجه به برآورد ارز خالص صادراتی با محاسبه هزینه های مبادلاتی ناشی از تحریم و متداول بودن تسویه ریالی صادرات در نیمه نخست پارسال، تاکنون ۶۰ درصد ارز ناشی از صادرات به چرخه اقتصاد بازگشته است.

هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال مصوبه شرکت ملی گاز اعلام کرد که الزام به اخذ رضایت سایر مالکین برای تفکیک کنتور آب و برق و گاز غیر قانونی است.

ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات حملات به تاسیسات نفتی و کشتی‌های نفتکش سعودی و اماراتی را اتفاقی خطرناک که منجر به تهدیدی علیه کل جهان خواهد شد، توصیف کرد.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول فرهنگی تاریخی خبر داد ۲۸ اردیبهشت بازدید از موزه ها رایگان است

مطهری در پاسخ به تذکر حاجی بابایی در مورد عدم اجرای مصوبه افزایش حقوق

چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳:۰۳ - درج شده در بخش: سیاسی

نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر حاجی بابایی در مورد عدم اجرای مصوبه افزایش حقوق گفت: فلسفه مجلس از صدور مصوبه افزایش حقوق کاهش فاصله بین حقوق ها بود و این روشی که دولت در حال حاضر در مورد ضریب ۱۰درصد اعمال کرده خلاف هدف مصوبه مذکور است.

نقوی حسینی: چرا آمریکا یک تحریم ضد ایرانی را 3 بار اعلام می‌کند؟

سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳:۲۰ - درج شده در بخش: سیاسی

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رفتار متناقض ترامپ برای وضع تحریم‌ها علیه ایران و درخواست مذاکره با تهران، اظهار داشت: آمریکایی‌ها سیاست چماق و هویج را پیش گرفته‌اند زیرا از یک سو می‌خواهند در نزد ملت ایران خود را موجه نشان دهند و بگویند ما آمادگی مذاکره با ایران را داریم.

چرا قیمت کاغذ دوباره گران شد؟

يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶:۴۵ - درج شده در بخش: اقتصادی

در طول ماه‌های اخیر، نوسانات قیمتی کاغذ و مقوا به‌صورت بارز و تامل برانگیز به پیش رفته است و ضعف نظارتی در بغرنج‌تر شدن این وضعیت بی‌تاثیر نبوده است.

همزمان با برگزاری سی‌ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ چهار میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

بر اساس اعلام آن دفتر، سهم مسکن اجاره ای از ۱۵ درصد در سال ۵۵ به حدود ۲۸ درصد در سال ۹۵ افزایش یافته است. همچنین، بر این اساس، مهمترین نکات موردتوجه در بازار اجاره مسکن، شاملِ این موارد است: سهم اجاره از کل هزینه خانوار که رابطه معکوسی با درآمد خانوار دارد. سهم اجاره از کل هزینه خانوار که رابطه مستقیمی با جمعیت شهرها دارد. اجاره نشینی در شهرها بیشتر از روستاهاست. اجاره نشینی رابطه مستقیمی با میزان مهاجرپذیری شهرها دارد. بعد خانوار در خانوارهای اجاره نشین کمتر از خانوارهای مالک است. اجاره نشینی خانوارها رابطه معکوسی با سن سرپرست خانوارها دارد. همچنین نسبت اجاره به قیمت مسکن بالا نیست اما نسبت اجاره به درآمد خانوار بالاست.

پافشاری مشتریان خارجی برای محصولات پتروشیمی ایران

شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲:۳۳ - درج شده در بخش: اقتصادی

مدیرعامل شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج‌فارس تاکید کرده که شرایط بین‌المللی کنونی کشور تأثیری بر صادرات محصولات هلدینگ خلیج‌فارس نداشته است و صادرات طبق روال ادامه دارد.

نظرسنجی

نتیجه (ها)

آیا از تغییرات جدید سایت دزفول نیوز راضی هستید

صبح ملت نیوز (دزفول نیوز سابق )

صبح ملت نیوز (دزفول نیوز سابق )